KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16033494

nr 1603 3494

Blyerts

Oidentifierad konstnär. Landskap med skördearbetare, oramad. Bildmått: 28x18 cm, proveniens konsul Carl Erik Schyler

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:16:47